Közép-csoport 12. forduló. Monor SE–Szekszárdi UFC 2–2 (2–0). Jv.: Sipos T. (Molnár I., Molnár A.). Monor: Bozsó – Barthel, Karacs, Pintér D., Ficsor – Fisli, Farkas Á. – Nagy B. (Pellei, 87.), Hunya (Sznopka, 81.), Adamcsek – Hrepka.  Vezetőedző: Horváth Dávid. Szekszárd: Mityók – Kvanduk J., Márton (Füredi, 58.), Dudás, Béla D. – ARENA Á. – Királyházi, Budai, Vituska I., Kesztyűs M. (Dombi G., 66.) – PÉTER A. Vezetőedző: Dienes Pál.
A 11. fordulóban a november óta hazai pályán veretlen ezüstérmes Szentlőrinc otthonában játszott gól nélküli döntetlent a vendéglátó. Nem véletlen, hogy a hazaiak úgy álltak hozzá a mérkőzéshez, bármi lesz is, de az UFC ellen revánsot vesznek az elhullajtott két pontért. Horváth Dávid edző együttese lendületesen, azonnal támadólag lépett fel, s négy perc alatt rúgott két góljuk megrendítő erejű pofonként hatott a szekszárdiakra. Az első 45 perc képéhez hozzátartozik, hogy nem játszottak rosszul Budaiék, de a kék-fehérek lőtték a gólokat. A szünet után tovább rohant a Monor, Mityók Roland kétszer is bravúrral védett. A hajrára elfáradtak a hazaiak, s előbb Péter Antal remek egyéni játék után szépített, majd az ellene elkövetett szabálytalanság után a csapatkapitány Arena Ármin büntetőből egyenlített.

Gólszerzők: Adamcsek (13.), Hrepka (17.), illetve Péter A. (87.), Arena Á. (92., 11-esből).

Dienes Pál: – A meccs alakulását tekintve hatalmas bravúr a pontszerzés.

Fotó: Szekszárdi UFC