Közép-csoport, 4. forduló. Szekszárdi UFC–Dunaújváros 4–1 (2–0). Jv.: Maml Z. (Baghy Cs., Molnár A.). Szekszárd: Szűcs K. – Kvanduk J., Márton E., Dudás D., Füredi – Királyházi (Vituska I., 68.), Budai, Lékó (Juhász M., 70.), Kesztyűs M. – Péter A., Fejes P. (Béla M., 88.). Vezetőedző: Dienes Pál. Dunaújváros: Pokorni – Kis B., Busa (Áman, 75.), Dorogi (Tóth Á., 66.), Horváth K., Csendes, Szepessy, Puskás G. (Al-Sheraji, 66.), Hompót, Kovács B., Barna Zs. Vezetőedző: Lőrincz Emil.

A találkozó első harmada nem sok szót érdemel, bár nyilvánvalóan vannak tanulságai. Többet birtokolta a labdát a hazai gárda, a vendégek gyors kontratámadásaikban bíztak. Fél óra elteltével Fejesék négy percen belül kétszer is bevették az exszekszárdi Pokorni Péter kapuját. A szünetben az U16-os háromnegyed pályás bajnokság Délnyugati-csoportjában ezüstérmet szerző lánycsapat tagjainak Csigi Eszter, a Ferencváros labdarúgója adta át az érmeket. A szünet után a dunaújvárosiak sokkal aktívabbak lettek szépítő találatuk után, de Péter Antal ballábas bombája pontot tett a meccs végére.

Gólszerzők: Fejes (32., 11-esből), Kesztyűs M. (36.), Dudás (48.), Péter A. (67.), illetve Kovács B. (53.).

Dienes Pál: – Gratulálok játékosaimnak! A látottak alapján ilyen arányban is megérdemelt csapatom sikere.

Lőrincz Emil: – A minősíthetetlen egyéni teljesítményeknek csak ez lehetett az eredménye.